MÕTLE SUURELT JA PANE TÄIEGA

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
272
Mõõtmed
150 x 230
Avaldamise aeg
09.12.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
16,00 €
Soodushind
9,45 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kaks maailma suurimat ärigeeniust avaldavad oma saladuse, kuidas mõelda suurelt ja ka tegutseda vastavalt, et saavutada peadpööritavat edu.

DONALD J. TRUMP on ikoon, ameerika eduloo ehe näide. “Mantlipärija” staari ja maailma prestiižseimate kinnistute arendajana on tema teel olnud tõuse ja langusi, mis on aidanud tal saada üheks maailma rikkamaks meheks.

BILL ZANKER asutas The Learning Annexi 5000 dollariga ja kasvatas selle aastakäibe 5 miljoni dollarini. See kõik oli enne Donald Trumpiga kohtumist. Kolmekümne kuu pärast, kui Zanker õppis ka ise suurelt mõtlema, on The Learning Annexi aastakäive kasvanud üle 100 miljoni dollari – ja see kasvab siiani.

Need kaks meest on elavad näited, kuidas SUURELT mõtlemine ja oma seisukohtadele kindlaks jäämine – vaatamata sellele, milline on kriitikute ja vastaste arvamus – aitavad saavutada isiklikke ja tööalaseid eesmärke. Esmakordselt on ka sinul võimalus õppida Trumpi SUURELT mõtlemise ja viimase võtmise saladust.

Hoog: Suur hoog. Kuidas seda saada ja uuesti käima lükata? Kättemaks: kuidas ja millal seda teha (ja miks see on nii magus). “Ma armastan sind, anna oma allkiri!” Miks on lepingud nii äris kui ka eraelus olulised? Tõsielulood inimestest, kes on hakanud elama "suurelt mõtlemise" retsepti järgi.