VALDA OMA ENERGIAT

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
264
Mõõtmed
170x230
Avaldamise aeg
14.06.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,30 €

Üle maailma tunnustatud energiatervendaja praktiline teejuht õpetab ära tundma toksilist energiat ja end selle eest kaitsma, häälestuma oma auralisele energiale ning kohanduma oma autentse elujõuga. 

Nii nagu pole kaht ühesugust sõrmejälge, on meil kõigil ka erinev energiamuster. Alla Svirinskaja on aastakümneid juhtinud edukat tervenduspraksist ning ikka ja jälle täheldanud, et tõelise, kestva heaolu saavutamiseks ja ehedalt elamiseks peame elama kooskõlas oma erilise energiasagedusega. Teisisõnu, me peame ise valdama oma energiat, vastasel juhul valdab ja valitseb seda teiste inimeste energia. Selles raamatus tugineb autor oma ulatuslikele teadmistele ning jagab mõjuvaid energia kaitsmise arusaamu ja tehnikaid. Lugeja saab teada, kuidas: 
• leida oma ainulaadne „energia-ID“ ja kasutada seda keeruliste olukordadega toimetulekuks 
• häälestuda ümbritsevale energiale ja eristada positiivset negatiivsest 
• takistada toksilist energiat oma aurat mõjutamast
• sobituda energiaga, mis vastab oma erilisele sagedusele.

Raamat näitab, kuidas teiste inimeste energia võib saboteerida meie heaolu või, paradoksaalsel kombel, lasta sel inimeste lainepikkuste tohutus meres õitseda. Murranguline raamat kõigile, kes tahavad viia oma heaolu tasemele, mida nad kunagi võimalikuks ei pidanud, ja elada kooskõlas oma eheda elujõuga.

Alla Svirinskaja on pärit Venemaalt ning tema suguvõsas on ravitsejaid olnud vähemalt viis põlvkonda. Nad kõik andsid emalt tütrele oma ravimeetodeid edasi ning Alla alustas inimeste tervendamist juba lapsena, olles emal abiks patsientide ravimisel. Sarnaselt emale õppis ka tema meditsiinikoolis, kuid otsustas seejärel pühenduda traditsioonilistele Vene tervendamismeetoditele. Kui ta 1990-ndate alguses läände elama asus, köitis tema metoodika paljusid ning nüüdseks on tal tekkinud aukartust äratav klientuur, kuhu kuulub ka palju tuntud inimesi.