SOO

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
312
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
27.11.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

1990. aastal leiab Wiking Stormberg oma abikaasa Helena kirja. Naine on läinud murakaid korjama. Nende vastsündinud tütar Elin on emaga kaasas, poeg Markus aga vanaema juures. Õhtuks pole Helena koos Eliniga ikka veel tagasi tulnud. Elin leitakse elusalt Kallmyreni soo servalt, Helena on aga jäljetult kadunud. Tema surnukeha ei leita kunagi, külmast mülkast on saanud tema haud.
Palju aastaid hiljem on abikaasa kaotus endiselt Wikingil südamel. Ent ühel 2020. aasta suvepäeval saab Markus kurjakuulutava kirja, mille all on Helena nimi. Kas naine võib veel elus olla? Ja sel juhul miks peaks tema – või keegi teine – Wikingi perekonda ähvardama?
Wiking peab endalt küsima, kas ta hakkab hulluks minema, näeb ta kummitusi või ähvardavad mingid hoomamatud jõud teda ja tema perekonda.

Liza Marklund on Rootsi kirjanik, kel oma pika karjääri jooksul on õnnestunud saavutada silmapaistev edu, mitte ainult kodumaal, vaid üle kogu maailma. Tema raamatuid on müüdud rohkem kui 23 miljonit eksemplari.
„Soo“ on eraldiseisev järg kriitikute kiidetud menukile „Polaarjoon“, millega Marklund naasis pärast pausi taas krimižanri juurde.

 

Vaata raamatusse!