SEKT

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
556
Mõõtmed
148x210
Avaldamise aeg
17.11.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
25,05 €

KUI MÄNGUREEGLID MUUTUVAD, POLE KEEGI KAITSTUD


Camilla Läckbergi ja Henrik Fexeuse ühistriloogia esimesele raamatulel „Lõksus” järgneb „Sekt”, veidra uurijapaari Vincenti ja Mina loo teine osa. 

Kui Stockholmi Södermalmi linnaosa lasteaiast kaob väike poiss, pannakse politseiinspektor Mina Dabiri ja tema kolleegid taas proovile. Nad leiavad sarnasusi varasemate lapseröövidega, mis lõppesid tõeliselt halvasti, ja taipavad, et seisavad silmitsi eluohtlike jõududega. Pealegi viitavad kõik märgid, et lapsi on veel kadumas. Esimest korda pärast kahe aasta tagust dramaatilist koostööd tunneb Mina, et peab mentalist Vincent Walderiga taas ühendust võtma. Nende suhe on seekord sama eriline – ja sama viljakas. Kuid kell tiksub, ja ohus on ühiskonna kõige kaitsetumad. Vincent ja Mina leiavad end vastakuti müstilise, kohutavate kavatsustega sektiga. Kas nad suudavad selle peatada, enne kui on liiga hilja?

Skandinaavia krimikuningannaks tituleeritud CAMILLA LÄCKBERG (s 1974) on üks Rootsi edukamaid autoreid: tema raamatuid on müüdud üle 30 miljoni eksemplari enam kui 60 riigis, samuti on need võitnud arvukalt auhindu. Tema Fjällbacka krimisari ja Faye psühholoogilised põnevikud on ka Eestis ülipopulaarsed.
HENRIK FEXEUS(s 1971) on tunnustatud esineja ja mentalist. Ta on ka edukas autor, kes saavutas tuntuse raamatuga „Mõtete lugemine“ (eesti k 2010). Tema raamatuid on tõlgitud rohkem kui 30 keelde.

 

Vaata raamatusse!