PEREKOND ESIKOHALE

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.02.2017
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,10 €
Soodushind
4,80 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Soovin teiega rääkida perekonnast, teie ja minu omast.

Ma tean ja tunnen, et lapsevanematena on teil ja minul mõned väga olulised prioriteedid. Täpselt nagu teie, armastan ka mina oma perekonda rohkem kui midagi muud siin maailmas ning tahan, et me kõik oleksime kaitstud, terved, õnnelikud ja edukad kõiges, mida me teeme, nii peres sees kui ka siis, kui läheme laia maailma. Küünikud väidavad, et meie kiires ühiskonnas on perekond iganenud, kõigest üks vanamoodne, kadunud nähtus, mis „valgustatud” inimeste toimekas maailmas maha maetakse. Kuid kinnitan, et see pole õige, ligilähedaseltki mitte. Perekond on tänapäeval isegi tähtsam kui möödunud põlvkondade ajal ning selle kadumine on vastuvõetamatu. See on võitlus, mida me saame võita ja peame võitma. See on võitlus, mille võidame, kui teeme ära oma kodutöö ja saame teadlikuks.

Selles raamatus annan täpseid juhiseid, millest peate hoiduma ja mida peate tegema, et juhtida oma perekonda niisuguse selge eesmärgi ja jõuga, et teised sõnumid ja mõju sumbuks. Aitan teil sõnastada, mis on teie lapse või laste jaoks edu, ning astuda siis samme selle poole. Teie lapsed on tähed teie kroonis ja neil on aeg särada. Nad on selleks loodud, teie vaid peate oma osa tegema.

- Doktor Phil

PHILLIP C. McGRAW, PhD, on paljude populaarsete raamatute autor. Eesti keeles on temalt ilmunud teosed „Elustrateegiad: olulised ja kasulikud teadmised eluga toimetulekuks”, „Armastage targalt: leidke see, keda tahate, ja hoidke ta endale” ja „Loobuda või leppida: kuidas päästa suhet”. Ta on saatesarja „Dr Phil“, mida näidatakse kõikjal üle maailma, saatejuht ja üks maailma juhtivaid eksperte inimeste käitumise alal. Praegu elab ta koos perega Los Angeleses.