ORU VARI

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.01.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,70 €

Milliseid tegusid võib õigustada Jumala nimel?
On koolivaheaeg, kui Åre lähedalt leitakse vägivallatunnustega surnukeha. Keegi ei tea, et ohvril oleks vaenlasi, ja Åre politsei on nõutu. Hanna Ahlander töötab politseis endiselt asendajana, kuid loodab saada tähtajatu töölepingu. Tema kolleeg Daniel Lindskog jagab end pere ja töö vahel.


Samal ajal on Norra piiri lähedastes omaette asuvates külades kanda kinnitanud üks vabakiriklik kogudus. Noor Rebecka unistab Jumala teenimisest vaga pastoriprouana, kuid muutub aina haavatumaks ja eraklikumaks. Ta ei leia toetajaid ja on peagi sunnitud oma elu pärast hirmu tundma.


Päevavalgele kerkib üha enam saladusi ning lugu võtab aina süngemad toonid. Hanna ja Daniel tõmmatakse keerulisse uurimisse, kus on oluline iga hinna eest ellu jääda.


„Oru vari“ on Åre mõrvade sarja teine osa. Selles sarjas põimib Viveca Sten närvekõditavas mõrvamüsteeriumis vägevaid looduspilte tugevate tegelaskujudega ning romaanid haarab lugeja jäägitult endasse.
VIVECA STEN on eesti lugejale tuttav menukate Sandhamni-sarja raamatutega, kus tegutsevad inspektor Thomas Andreasson ja advokaat Nora Linde. Viveca raamatuid on müüdud maailmas kokku üle 7,5 miljoni ja nende põhjal on vändatud mitmeid telesarju.

 

Vaata raamatusse!