KASUMLIKKUSE KUNST

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
258
Mõõtmed
136 x 215
Avaldamise aeg
07.12.2003
Toimetaja
Hind
10,55 €
Soodushind
2,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

“Kasumlikkuse kunst” paljastab nähtamatud, kuid olulised põhimõtted, mis eristavad edukat ja ebaedukat ettevõtet. Vaimukas ja väljakutsuvas stiilis jutustab populaarne kirjanik ja maailma üks kuulsamaid strateegiakonsultante Adrian Slywotzky loo veidrast strateegiaõpetajast David Zhaost ning tema noorest õpilasest. Kõik raamatu kakskümmend kolm peatükki kujutavad endast ühte õppetundi ärksa vaimuga ja alati väljakutseid esitavalt õpetajalt – ja pakuvad välja kasumimudeli, mis avab erinevaid kasumi teenimise võimalusi.

Ebatavalise nurga alt lähenedes hakkad taipama, kuidas sinu ettevõte ja konkurendid kasumit teenivad, missugune ärimudel sobib kõige paremini sinu kasumi teenimise strateegiaga, mida võiks su ettevõte järgneva kolme kuu jooksul tulemuste parandamiseks teha… ja enamatki.

Astu klassiruumi. Avasta enda jaoks kasumlikkuse kunst. Ja uuri välja, missugune kasumi teenimise moodus aitab sinu ettevõttel olla edukas täna ja saada veelgi edukamaks homme.

ADRIAN SLYWOTZKY on raamatute “Kasumi tsoon” (The Profit Zone), “Kasumimustrid” (Profit Patterns) ja “Kui digitaalne on sinu ettevõte?” (How Digital Is Your Business?) kaasautor ning raamatu “Väärtuse liikumine” (Value Migration) autor. Harvardi kolledži, Harvardi ärikooli ja Harvardi õiguskooli lõpetajana on ta nüüdseks asepresident ettevõttes Mercer Managmenet Consulting – globaalses juhtimiskonsultatsiooni firmas, mis keskendub kasumi kasvule muutuvatel turgudel. Adrian Slywotzkyt on nimetatud „tänapäeva kuumimaks strateegiks“ ja „üheks tänapäeva juhtivaks strateegiavaldkonna mõtlejaks“. Ajakiri Industry Week on nimetanud Slywotzky üheks kuuest kõige mõjukamaks inimeseks tänases ettevõtluses.