44 PEATÜKKI 4 MEHEST

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
29.06.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,50 €

Ühe naise salajane teekond, mis muudab täielikult tema abielu.

Netflixi sarja „Sex/Life“ aluseks olnud raamat.

„44 peatükki neljast mehest“ on ülimalt naljakas ja jõhkralt aus pilguheit naise seksuaalsusele kodustatud paha tüdruku BB vaheda pilgu läbi. Miski ega keegi ei pääse tema terava keele eest, kui ta meenutab oma endisi kallimaid – sadistlik tätoveerimiskunstnik, tingimisi karistatud punkrokkar ja heavy metal bändi bassimees –, kelle kaudu ta jõudis viimaks oma tõelise armastus, korraliku, seksika... raamatupidajani.
Pärast pere loomist täiusliku Keniga avastab BB end igatsemas nooruse muretu kire järele. Esialgu paneb ta oma kunagised seiklused salapäevikusse kirja lõbu pärast, aga kui Ken tema salaunistusi ellu viima hakkab, taipab BB, et on suure tõenäosusega komistanud käitumise kohandamise püha graali otsa.
Järgnenud ülinaljaka psühholoogilise manipulatsiooni käigus kasutab BB oma päevikut külma ja eemaloleva abikaasa sütitamiseks nagu leegiheitjat. Vahel on sellest abi, vahel mitte, aga lõpuks jõuab BB arusaamisele, et mees, keda ta hirmsasti muuta üritas, oli algusest peale tema jaoks täiuslik.

BB Easton oli stressis koolipsühholoog ja kahe lapse ema, kui teda tabas inspiratsioon kirjutada raamat „44 peatükki neljast mehest“. Selle protsessi ajal avastas ta taas kirjutamiskire, kannatas tõsise unevaeguse all ja leidis viimaks piisavalt julgust, et töölt ära tulla ja täiskohaga kirjanikuks hakata.

 

Vaata raamatusse!