KAHETSUSE VÄRV

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
31.05.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Morgan Grant ja tema kuueteistaastane tütar Clara sooviksid üle kõige erineda teineteisest kui öö ja päev.

Morgan on otsustanud takistada tütrel kordamast vigu, mis ta ise omal ajal tegi. Ent Clara ei tahagi käia Morgani jälgedes – tema arvates pole ema elus kübetki spontaansust.
Ainus, kes ema ja tütart perekonna ankruna lepituses suudab hoida, on Morgani abikaasa ja Clara isa Chris ning kui too satub traagilisse avariisse, puruneb kodurahu lõplikult kildudeks. Vastandudes on emal-tütrel üha raskem sama katuse all elada, ent avarii tagajärjed ei puuduta mitte üksnes neid kaht.
Morgan, kes püüab rusudest uut elu üles ehitada, leiab tröösti inimeses, kellest ta poleks seda oodata osanud, ja Clara pöördub ainsa poisi poole, kellega läbikäimine tal ära on keelatud. Saladused, viha ja arusaamatused kannavad ema ja tütre teineteisest üha kaugemale. Nii kaugele, et leppida tundub võimatu.

Colleen Hoover on kaasaegsete armastusromaanide tippautor, kelle uusi raamatuid oodatakse ühtviisi nii Ameerikas kui ka Eestis. Ta on mitmekordne Goodreadsi lugejate lemmik ja TikTokis on tema raamatute teemalised postitused löönud vaatajarekordeid.
Romaan „Kahetsuse värv“ räägib perekonnast, esimesest armastusest, leinast ja reetmisest ning liigutab ühtviisi nii emasid kui ka tütreid.

 

Vaata raamatusse!