Uudised

 • 16.11.2018

  TERVISLIKUD IGAPÄEVAROAD

  Maailmakuulsa koka Jamie Oliveri uusim eestikeelne raamat "Tervislikud igapäevaroad" sisaldab rohkem kui 100 retsepti eestlastele eriti südamelähedasel teemal: tervislikud toidud. Jamie toob teieni enda igapäevased lemmikroad nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögilauale, lisaks jagab hulgaliselt praktilisi nõuandeid, kuidas...

 • 02.11.2018

  RAAMATU "PAI LAPSE LOOVUSELE" ESITLUS

  Raamatu "Pai lapse loovusele"  autor Jaana Ojakäär - Kitsing ootab 17. novembril kell 12.00 Pirita raamatukokku koos lastega looma ja meisterdama. Mõnus loovushommik ja trükisoe raamat. Oodatud on lapsed ja lapsevanemad, õpetajad ja kasvatajad, huviringide juhendajad ja muidu huvilised.

 • 31.10.2018

  OLID KORD VÕLURID - autori pöördumine Eesti lugejate poole

  Novembri alguses ilmunud eesti keeles menusarja „Kuidas taltsutada lohet“ autori Cressida Cowelli uue triloogia „Olid kord võlurid“ esimene osa. Selle sündmuse puhul avaldame autori tervituse Eesti lugejatele. Autori videopöördumine!

 • 20.09.2018

  OOTAME TEID MARDILAADALE!

  XXII Mardilaat toimub sel aastal 8.-10. novembril nagu ikka Saku Suurhallis. Käsitöötooted parimatelt meistritelt, raamatuesitlused, meistrikojad, kontserdid ja mida kõike veel! Ootame teid 8. novembril ajavahemikus 12.30-14.00 "Tiina Meeri Kudumiskool" II esitlusele ja muul ajal raamatuletti uudistama.   

 • 04.09.2018

  ANATOLI NEKRASSOV ON TAGASI UUE RAAMATUGA

  Kõigi Nekrassovi-fännide suureks rõõmuks teatame, et oktoobri alguses ilmus trükist Anatoli Nekrassov uus raamat „Tugev naine“! Selles raamatus analüüsib armastatud psühholoogiadoktor Anatoli Nekrassov naiste ja meeste stereotüüpseid positsioone tänapäeva maailmas ning jagab soovitusi, kuidas muuta oma elu õ...

 • 03.09.2018

  JUTUAJAMISED JUMALAGA - KAUAOODATUD NELJAS RAAMAT

  Neale Donald Walschi „Jutuajamised jumalaga“ kolm raamatut on olnud Eestis menukad juba 2000ndate aastate algusest. Pegasusel on rõõm teatada, et oktoobri alguses ilmub trükist „Jutuajamised jumalaga“ 4. raamat, alapealkirjaga „Inimkonna äratamine: uus ja ootamatu dialoog“.

 • 03.09.2018

  ANATOLI NEKRASSOV ON TAGASI UUE RAAMATUGA

  Kõigi Nekrassovi-fännide suureks rõõmuks teatame, et septembri lõpus tuleb trükist Anatoli Nekrassov uus raamat „Tugev naine“! Selles raamatus analüüsib armastatud psühholoogiadoktor Anatoli Nekrassov naiste ja meeste stereotüüpseid positsioone tänapäeva maailmas ning jagab soovitusi, kuidas muuta oma elu...

 • 21.08.2018

  PEGASUSE SUVEPUHKUS

  27.-31. augustil puhkab kogu Pegasuse kontor. Uks on lukus ja telefon ei vasta. Jõudumööda loetakse e-kirju. Tavapärane tööreźiim taastub alates 3. septembrist.  Ilusat augusti lõppu!

 • 21.08.2018

  SELLE SUVE VIIMANE KRIMKALOOS

  Head sõbrad, krimkade loosimine on selleks suveks läbi saanud! Viimase raamatu, Elisabeth Norebäcki verdtarretava põneviku „Ütle, et oled minu“ on võitnud TRIIN SOOM! (Triin, võtame sinuga FB-s ühendust.) Jälgige meie FB-lehte, küll tulevad järgmised põnevad loosimängud!

 • 30.07.2018

  SUVEPUHKUSE KRIMKALOOS

  Uus krimka, mis loosi läheb, on soome keelest tõlgitud Max Seecki "Hammurapi inglid". Kirjutage meile FB-sse, kas te liigitate krimkasid meestele ja naistele suunatuteks? Mis on need kriteeriumid, mille järgi on raamat rohkem "meestekas" - ohtralt actionit, palju verd või midagi hoopis muud?   Raamat "MERINEITSI" läheb...