Uudised

 • 11.12.2019

  TALISUPLUS on "uus must"

  Raamatu "TALISUPLUS" esitlus toimub Eesti taliujumise lahtiste meistrivõistluste jätkupeol, 14. detsembril kell 19.30 restoran Seitse Merd (Sadama 6, Tallinn). Raamatud müügil eriti hea hinnaga (kuigi tasuda saab ainult sularahas).

 • 05.12.2019

  MINA, MEG JA MEIE KLASS - videoraamat

  Kuula näitleja Andres Otsa loetud lugu Tiina Laanemi raamatust „Mina, Meg ja meie klass“. Videot illustreerivad Andres Varustini joonistatud pildid samast raamatust. Kõigi vahel, kes jagavad FB postitust ja vastavad ühele küsimustest – Mis on loo põhjal eesti laste rahvustoit? Kes õpetas rahvustoitu tegema? – loositakse välja kaks...

 • 29.11.2019

  RAHVUSRAAMATUKOGU RAAMATUMÜÜGINÄDAL

  10.-14. detsembril on rahvusraamatukogus igaaastane kirjastuste raamatumüüginädal. Ka Pegasus sätib oma pika laua teiste sekka ja pakub kõige uuemaid ja ka pisut vanemaid raamatuid. Hinnad on sõbralikud. 

 • 21.11.2019

  RAAMATU "ÜMBER. ILMA" ESITLUS

  Raamatu „Ümber. Ilma“ esitlus toimub 2. detsembril kell 18 Solarise Apollos. Esitlusel räägivad autorid, kui kerge või raske on meremehe ja tema naise elu ning miks meri ikka ja jälle tagasi kutsub. Raamatud müügil esitluse hinnaga, autorid jagavad ka autogramme.  

 • 15.11.2019

  MINA, MEG JA MEIE KLASS - raamatu esitlus Keilas

  Kirjanik Tiina Laanem esitles reedel Keila Kooli lastele oma esimest lasteraamatut „Mina, Meg ja meie klass“. Ta rääkis lastele sellest, kuidas kartis kooliajal kehalise kasvatuse tundi, sest ei suutnud üle kitse hüpata. Lisaks pelgas ta saada hindeks kahte, sest tema isa väitis, et kõik sellised lapsed saadetakse lollide kooli. Ja üks hirmus asi...

 • 06.11.2019

  PEGASUS MARDILAAADAL

  7.-10. novembril toimub Saku Suurhallis Mardilaat. Pegasuse raamatulett on nagu ikka oma koha peal koos teiste kirjastustega rõdul rivis. Pakume uusi tegevusraamatuid lastele, viimaseid Tiina Meeri kudumisraamatuid, jutukaid ja kokaraamatuid. 

 • 01.11.2019

  ED SHEERAN raamatu esitlused

  Meil ilmus just praegu (1.nov) elulooraamat „Ed Sheeran“, mis räägib põneva loo maailma kõige edukamast sooloartistist. Raamat annab vastuse, kuidas kokutavast poisist sai üleilmne kuulsus. Seoses Sheerani raamatu ilmumisega toimuvad ka tema muusika kontserdid! Eesti muusik Inger esitab Ed Sheerani lugusid kolmapäeval, 6. novembril kell 18 Viru...

 • 10.10.2019

  RAIVO JÄRVI RAAMATU ESITLUS

  24. oktoobril toimus Viru Keskuse Rahva Raamatu poe kohvikus raamatu "Raivo Järvi. Kõike muud kui KUKUPAI" esitlus. Autor Piret Kooli ja Richard Järvi rääkisid raamatu kasvamisesest ja sellest, mis raamatusse ei mahtunud. 

 • 26.09.2019

  VÕIDA FILMI „LAMMAS SHAUN. FILM. FARMIGEDDON“ PILETID VÕI FILMIRAAMAT!

  27. septembril esilinastub kinodes animafilm „Lammas Shaun. Film. Farmigeddon”. Koostöös ACME Filmiga loosime FACEBOOK-S välja kaks õnnelikku, kellest üks saab endale kaks kinopiletit ja teine filmiraamaatu. Osalemiseks märgi kommentaaridesse sõber, kes on kõige suurem lammas Shauni fänn. Võitjad loosime välja Kirjastuse...

 • 19.09.2019

  OHAKALIND

  20. septembrist Eesti kinodes linastuva filmi "Ohakalind" ajaks sihitud raamatu kordustrükk saadaval veebis ja raamatupoodides. Nii paks raamat, et mõnusat tegevust jätkub õige pikaks ajaks.