Uudised

 • 18.07.2018

  SUVINE TÖÖGRAAFIK

  Suvel on nagu suvel ikka, kes puhkab, kes käib tööl ja kes püüab mõlemat teha. Nii ka meil. Ehk et kord meil on keegi kontoris ja kord ei ole. Kel on vaja Paldiski mnt 29 kontorist läbi tulla, olge hea, helistage ette 6661720. Veendumaks, et keegi ikka ukse lahti teeb. Telefonile ja meilidele vastame me kõik! Jõudumööda

 • 18.06.2018

  SUURE SUVE VÄIKSED HINNAD!

  16.-29. juulil müüakse Apollo raamatupoodides Pegasuse raamatuid soodushinnaga. Vanemate raamatute hindu on kärbitud ka kirjastuse veebipoes.

 • 13.06.2018

  SUVEJUTUKATE LOOSI VÕITJAD SELGUNUD

  "Väikese Prantsuse külalismaja" saab endale MARGARETH KARJA ning "Quernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Seltsi" võitis REET URB! Palju õnne!  Võitjatega on ühendust võetud ja raamatud ootavad kokkusaamist oma lugejaga.

 • 15.05.2018

  AASTA PARIMAD NOORTERAAMATUD

  Head uudised! Philip Pullmani "Põrmu raamat" ja Emily Barri "Flora Banksi ainus mälestus" on valitud aasta parima noorteraamatu ehk Young Adult Book Prize 2018 nominentideks. Originaaluudist saab lugeda SIIN!

 • 08.05.2018

  LOOSISIME FB-s KOLM RAAMATUT VÄLJA

  John Greeni uus, kauaoodatud romaan "KILPKONNAD ALLA VÄLJA" on nüüd ka eesti keeles! Ja et head uudist levitada, loosisime 14. mail välja 3 trükisooja raamatut.  Loosis osalemiseks oli vaja vastata FB-s John Greeni raamatuloosi kommentaarides imelihtsale filosoofilisele küsimusele: mitu kilpkonna annaks üksteise otsa virna panna, enne kui virn...

 • 26.04.2018

  ÜLAR ALLAS PRIMA VISTAL

  12. mail kl 17.30 esitleb Ülar Allas oma märtsis ilmunud raamatut „Eestimaa looduse rekordid“ Tartu kaubamaja Apollos. Ülar Allas on molekulaarbioloog ja maailmarändur, keda muusikasõbrad tunnevad ka DJ Smaddy nime all. Kirjastus Pegasus on välja andnud kaks tema eelmist raamatut „Seitsme imega ümber maailma“ ja „Eestimaa imed...

 • 21.03.2018

  RAAMATULOOS! Facebookis

  Nagu lubatud, loosisime välja 3 raamatut „Ebaemmelik Emps“. Tähtede seis soosis: Margareth Karja Mailis Viiand Adela Maria Leea Raa Võtame teiega ühendust!    

 • 10.03.2018

  TERVISLIK RASVAPÕLETUSTREENING - raamatuesitlus

  15. märtsil toimus Solarise keskuse Apollo raamatupoes Eva Pettineni raamatu "Tervislik rasvapõletustreening" esitlus.  Saime kuulda miks trenniraamatud ilmuvad ja kui palju neist kasu võib sündida. Raamatu saamisloost rääkis raamatu autor Eva Pettinen ja kirjastaja Tiiu Marie Kraut.

 • 02.03.2018

  KODUKÖÖGI MEISTERKOKK raamatuloos

  "Koduköögi meisterkokk" loosi kolm raamatuvõitjat on Vera Senina, Piret Puura ja Meelika Villers. Autori autogrammiga raamat jõuab võitjate postkasti märtsikuu jooksul. 

 • 26.02.2018

  Loosi lähevad "KODUKÖÖGI MEISTERKOKK" autogrammiga raamatud

  26. veebruaril külastas meie kirjastust Eva Poonsh, äsja ilmunud raamatu „Koduköögi meisterkokk. Teekond retseptideta kokakunsti” autor. Moskvas sündinud, ent nüüdseks juba mõnda aega Eestis elav Eva Poonsh loodab, et tema raamat saab Eestis niisama populaarseks, kui see on Venemaal, kus raamatust on ilmunud juba kolm kordustrükki. Loosis...