VÄLJAVALITUD

Öö koja 3. raamatValdkond:
PK
288
145x215
05.12.2012
Kairi Raabe
Ingrid Selg
978-9949-505-30-2
15.95 €
4.90
 

Öö Kojas tegutsevad tumedad jõud ning vastmärgitud vampiiri Zoey Redbirdi seiklused koolis võtavad salapärase pöörde. Sõpradest saavad vaenlased ja, kummaline küll, vihavaenlastest sõbrad. Nõnda algab sarja kaasahaarav kolmas osa, kus Zoey pannakse proovile nagu ei kunagi varem. Tema parim sõber Stevie Rae on ebasurnud ja pingutab, et säilitada endas inimlikkust. Zoeyl pole aimugi, kuidas teda aidata, aga ta teab, et tema ja Stevie Rae avastusi tuleb Öö Kojas varjata kõigi eest, sest usaldada ei saa enam kedagi. Tagatipuks leiab Zoey end ootamatust olukorrast kolme poiss-sõbraga. Kui tuua mängu veel verejanu, võib tagajärjeks olla katastroof.

Ja nagu sellest poleks veel küllalt, hakkavad surema vampiirid. Päriselt surema. Ent nagu Zoey sageli avastab: asjad on harva nõnda, kui pealtnäha paistab…

Kommentaarid

Uut osa?

Palun uut osa!

Ma juba kannatamatult ootan uut osa :)

uut osa. pliis

aaah issand maka ootan järgmist jubaa...

huvitav millal küll järgmine tuleb???

Armastan seda sarja ning ei jõua ära oodata, millal ülejäänud raamatud lõpuks ka eesti keelde tõlgitakase,:( ma siiralt loodan et sellega ei lähe kaua kuni kõik raamatud sealt sarjast ka meil olemas on!!!!!!!!!!!!!! :) ;)

Ootan kannatamatult järgmist osa :)

Ootan juba 4ndat osa :)

Millal ilmub 4 raamat eesti keeles .

Väga hea ja :) ootasin pikka aega kolmandat osa. Kuna sellel sarjal on nii palju raamatuid huvitav kaua nad neid tõlgivad.

Loodetavasti kiirelt, sest hetkel olen juba kaks osa läbi lugenud, kolmas läheb ka kiiresti ja siis tahaks järgmist osa lugeda, aga nii lihtne see pole. :(

Lõpuks ometi hakkavad raamatud ka eesti keeles ilmuma.!

Lisa uus kommentaar

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.