TULI. Septimus Heap 7. raamatValdkond:
KK
512
145x220
10.12.2015
Eve Laur
Elisabeth Israel
9789949550869
20.25 €
12.90
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!
 

Nüüd, kus Septimus ja Jenna on neliteist ning Mardikas seitseteist aastat vana, etendavad nad wõlukunsti maailmas tähtsamat rolli. Mardikast on saanud Manuskriptide hoidla salajaste asjade ülemkirjutaja ja Jenna ootab kuningannaks kroonimist, Septimus aga võitleb ikka veel pimedusvalduse jäänukitega, mis püsivad seni, kuni kurja kahe näoga sõrmuse vägi on igaveseks hävitatud. Selleks tuleb uuesti süüdata muistne alkeemiline tuli – see ülesanne viib Septimuse wõlukunsti ja rawikunsti lätete juurde ning paneb proovile tema oskused ja ustavuse ebatavalisele võlurile Marcia Over strandile ja alkeemikule Marcellus Pye’le.

Rännakul, mis võtab kokku kõik Septimus Heapi seiklused, jätkab Septimus eneseavastamist ning laiendab oma wõlukunstioskusi ja -võimeid.

“Septimus Heapi” sarja viimane raamat toob taas välja kõik eelmistes raamatutes esinenud ainulaadsed tegelased ja viib meid paljudesse varasematest osadest tuttavatesse paikadesse. “Tuli” on kirjutatud Angie Sage’ile omase huumori ja südamlikkusega ning pakub suurejoonelist lõpplahendust ja wõlukunsti selle ülimas täiuses: kui sisemine tuli on süüdatud ja aeg on küps, siis on kõik võimalik.