TERVE UUS ILM

Meele taltsutamine


Valdkond:
PK
256
140x210
14.04.2015
Liia Merino
Siiri Soidro
978-9949-550-48-7
13.50 €
7.90
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!
 

Ruby Wax on armastatud Briti näitleja, kes sai tuntuks eelkõige koomikuna. Pärast Royal Scottish Academy of Music and Drama kooli lõpetamist asus ta näitlejana tööle Royal Shakespeare Company´s, kuid tema laiem populaarsus sai alguse just huumorisarjades, kus ta tõmbas tähelepanu oma otsekohese ja tormaka küsitlemise stiiliga.
Pärast aastatepikkust karjääri ja selle ootamatut lõppu telekanalis BBC leidis Ruby end mustast masendusest. Karmil,ent valgustaval reisil läbi depressiooni tutvus Ruby erinevate teraapiavormidega ning asus õppima Oxfordi Ülikooli, mille ta lõpetas 2013. aastal magistrikraadiga kognitiivses teraapias.
Aasta hiljem ilmus tema sulest raamat „Terve uus ilm. Meele taltsutamine“, millest sai koheselt ka number üks bestseller Suurbritannias.  Ruby Wax näitab meile, kuidas meie meeled võivad meid hulluks ajada, kui meie sisemised kriitikud mängivad lõputult korduvat linti. Ta aitab meil mõista, miks me saboteerime oma tervemõistuslikkust, kuidas meie ajud töötavad ja kuidas me saame oma mõtlemist ümber seadistada, et leida rahu meeletus maailmas.