HINGESOOJAD KUDUMID BEEBIDELE JA VÄIKELASTELE


Valdkond:
KK
96
210x270
Siiri Soidro
9789949550951
17.60 €
14.10
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!
 

Raamat on mõeldud värsketele emadele, vanaemadele ja kõigile, kellel on soov kududa armsaid ja pehmeid beebiriideid.

Juhendeid jagub nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Lihtsamate esemete tegemiseks piisab, kui selged on parem- ja pahempidine silmus, keerukamad vajavad teadmisi palmikute, silmuste kasvatamise ja kokkuvõtmise kohta. Põhjalikke õpetusi täiendavad lihtsad ja kergesti loetavad skeemid.

Raamatu järgi saab igaks aastaajaks kududa kuni kaheaastastele poistele ja tüdrukutele. Alustame kõige pisematele mõeldud kojutoomiskomplektist ning jätkame beebitekkide, mütside, kleitide, vestide ja seelikutega, mis sobivad juba veidi suuremale lapsele.

Autor Triin Mihkelson on Pärnus elav kaksikute tütarde Tuuli Johanna ja Marta Pauliine ema, kes taasavastas aastakümnete eest ema Marelt saadud kudumispisiku just lapsi oodates.

Kommentaarid

Super raamat! Sain kingituseks lapseootel olles (ikka ootan siin alles), nüüd juba mitu asja valmis - ja on olnud suur rõõm teha. Ise olen algaja kuduja ja väga üllatunud, kuivõrd lihtsalt ja naudinguga juhendi järgi asjad valmisid. Väga nunnud lõiked ja ideed, tekst ja pildid - hingesoojust justnimelt see täis... Oleks ainult veel selliseid ilusaid raamatuid.

Lisa uus kommentaar

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.