OHTLIK ARMAS

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
310
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
14.02.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,25 €
Soodushind
6,05 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

NOORTEKAKLUBI VEEBRUARIKUU RAAMAT

Liitu Noorteka raamatuklubiga SIIN

********************** 

Reegel number 3: Ära jõllita nähtamatuid haldjaid. Aislinn on alati haldjaid näinud. Need võimsad ja ohtlikud olendid liiguvad nähtamatutena surelike maailmas. Aislinn kardab nende julmust, eriti seda, et nad saavad teada tema Haldjapilgust, ning soovib, et ta oleks nende olemasolu suhtes sama pime kui teised temaealised.

Reegel number 2: Ära vasta nähtamatutele haldjatele. Nüüd on haldjad hakanud teda jälitama. Üks neist, Keenan, kes on üheaegselt nii hirmuäratav kui ka peibutav, üritab temaga rääkida ja küsib küsimusi, millele Aislinn vastata ei julge.

Reegel number 1: Ära kunagi ärata haldjates enda vastu huvi. Aga nüüd on juba liiga hilja. Keenan on Suvekuningas, kes on üheksa sajandit oma kuningannat otsinud. Ilma temata saab suvi ise otsa. Ta on pähe võtnud, et Aislinnist peab iga hinna eest Suvekuninganna saama – hoolimata tüdruku enda plaanidest või soovidest.

Korraga ei kehti enam ükski Aislinni siiani kaitsnud reegel ja kõik on ohus: tema vabadus, tema parim sõber Seth, tema elu, kõik.

Melissa Marri suurepärases 21. sajandi muinasjutus põimuvad haldjaintriigid, surelike armastus ja iidsete reeglite ning tänapäevaste ootuste põrkumine.

MELISSA MARR: Kuigi keskkoolis valiti mind selleks, kes „kõige tõenäolisemalt vanglas lõpetab”, otsustasin ma teha hoopis magistrikraadi ning õpetada üliõpilastele kirjandust ja sotsiaaluuringuid. Seda tehes pole suutnud ma panna vastu kiusatusele proovida uusi asju – näiteks osalemine arheoloogilistel väljakaevamistel, mootorratturite baaris ettekandjana töötamine ja enda tätoveerida laskmine.
Minu jaoks on see kõik raamatute jaoks taustinfo kogumine. Et kustutada oma janu uute kogemuste vastu, olen elanud Pennsylvanias, Põhja-Carolinas ja Lõuna-Californias ning ma kavatsen oma perega edasi rännata, nii tihti ja nii kaugele kui võimalik. Sel aastal elan ma vist Virginias.

Külastage mind veebilehel www.melissa-marr.com ja aidake mul süvendada oma sõltuvust uute tutvuste järele.