KOIDUKUMA ESIMENE OSA VARSTI KINODES

Igavik on alles algus…

Saaga kauaoodatud neljandas osas „Videviku saaga: Koidukuma - osa 1“, mille lavastas Oscariga pärjatud režissöör Bill Condon, hakkavad romantilise eepose saladused viimaks hargnema.

Bellal (Kristen Stewart), Edwardil (Robert Pattinson) ning nende lähedastel tuleb rinda pista tagajärgedega, mis tabavad neid pärast kaunist pulma, romantilisi mesinädalaid ja noorpaari lapse ilmaletulekut, millel omakorda on uskumatu ja rabav mõju Jacobi (Taylor Lautner) elule.

„Videviku saaga: Koidukuma - osa 1“ alustab viimast peatükki loost, mis jutustab armastusest, piiritust sõprusest, ohverdusest, leppimisest ja iseenda leidmisest. Järjekordses linaloos on veelgi enam romantikat, kirge, intriige ja vaprust, kui seda pakkusid „Videvik“, „Videviku saaga: Noorkuu“ ja „Videviku saaga: Päikesevarjutus“.

Stephenie Meyeri maailmakuulus romaanisari ja sellel põhinevad filmid on üle ilma kogunud hulganisti fänne, kes ootavad kannatamatult järjekordset linateost.

„Videviku saaga: Koidukuma - osa 1“ jõuab vaatajateni režissöör Bill Condon („Dreamgirls“, „Jumalad ja koletised“) ja stsenarist Melissa Rosenbergi kaasabil.

Peaosades Kristen Stewart ("Adventureland - pöörane suvi "), Robert Pattinson (“Vesi elevantidele”) ja Taylor Lautner (“Röövitu”).

Film jõuab kinodesse 18. novembril.

Vaata ka http://pegasus.ee/videvik/

 

Ostukorv on tühi!

SÜÜ ON TÄHTDEL TREILER NÜÜD YOUTUBE'IS - 21.02.2014
CHRISTOPHER PAOLINI "PÄRAND" ILMUB DETSEMBRIS 2012 - 24.09.2012
NOORTEKA DETSEMBRIKUU KLUBIRAAMATU. JENNY DOWNHAMI "ENNE KUI MA SUREN" PÕHJAL VALMIB FILM! - 12.12.2011
Näita kõiki uudiseid